درباره ما

پیغام خطا

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters در drupal_get_feeds() (خط 394 از /home/gitadane/domains/gitadanesh.com/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در menu_set_active_trail() (خط 2396 از /home/gitadane/domains/gitadanesh.com/public_html/includes/menu.inc).
با توجه به اینکه مجموعه ای وجود ندارد که به صورت تخصصی در حوزه جغرافیا و علوم محیطی پاسخگوی نیاز دانشجویان، محققان، شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی باشد، گیتا دانش با بهره گیری از دانش کارشناسان خود و تجربیات موفق آنها آمادگی خود را در زمینه مطالعات و انجام پروژه های جغرافیای طبیعی اعلام میدارد. فعالیتهای گیتا دانش در 4 حوزه اصلی تقسیم بندی می شود که هر کدام از این بخش ها با توجه به نیاز روز محققان و پژوهشگران این بخش ها ایجاد شده است.
1- گیتا دانش به صورت تخصصی به مطالعه و اندازه گیری جنبه های مختلف محیط طبیعی می پردازد و بررسی های محیط طبیعی در ارتباط با انسان را اولویت خود قرار داده است. پهنه بندی مخاطرات ژئومورفولوژی و اقلیمی، مکان یابی، مباحث فیزیوگرافی حوزه های آبریز، مدلهای مختلف شامل مدلسازی بارش و رواناب و خطر سیلاب، شبیه سازی بارش-رواناب و سایر شبیه سازیها، تحلیل های مکانی، تحلیل های هیدرولوژی و هیدروژئومورفولوژی و غیره تنها بخشی از خدمات در ارتباط با نرم افزار GIS و سایر نرمافزارهای حغرافیایی و تحلیل مکانی است.
2- بخشی از فقر جامعه علمی جغرافیای طبیعی در زمینه آنالیزهای نمونه های آب، خاک، گیاه و سایر مواد طبیعی که در مطالعات دیرینه ژئومورفولوژی و دیرینه اقلیم-شناسی کاربرد دارند به نبود آزمایشگاههای مجهز و عدم توجه به این زمینه مطالعاتی و پژوهشی برمیگردد و که ما توانسته ایم با بهره گیری از دانش کارشناسان خود و ارتباط خوبی که با پژوهشگران زمین شناسی و سایر رشته ها و همچنین ارتباطی که با آزمایشگاه های داخل کشور و نیز دانشگاه های معتبر در ارمیک، کانادا، اروپا و استرالیا برقرار کرده ایم می توانیم نیاز محققان و پژوهشگران مطالعات دیرینه شناسی را با مشاوره پژوهشی و ارسال نمونه به خارج از کشور تامین کنیم.
3- یکی از عواملی که در ارتقای علمی و تحقیقاتی کشور میتواند بسیار موثر باشد، دسترسی و استفاده از منابع، کتاب و مقالات خارجی و انتشار یافته های علمی داخل کشور در مجلات خارج از کشور است. گیتا دانش با در اختیار داشتن گروه بسیار قوی و مجرب در زمینه ترجمه و ویراستاری ادبی و علمی مقالات امکان استفاده پژوهشگران و علاقه مندان علوم زمین و علوم محیطی از جمله در رشته های جغرافیا، زمین شناسی، باستان شناسی، مهندسی منابع طبیعی، مهندسی محیط زیست و هر کدام از گرایش های رشته های مذکور را از منابع خارجی فراهم کرده است. همچنین در جهت کمک به چاپ یافته های علمی محققان عزیز کشورمان، ترجمه و ویراستاری ادبی و علمی مقاله در این رشته ها را می پذیریم.
4- نیاز دانشجویان و محققان رشته های رشته های جغرافیا و از جمله ژئومورفولوژی، اقلیم شناسی و گرایش های آنها به مشاوره و ارائه خدمات در زمینه پایان نامه و مقالات ما را بر آن داشت تا با تشکیل گروهی متخصص در گرایش های مختلف جغرافیای طبیعی به دانشگاهیان محترم در انجام پایان نامه های با موضوعات مختلف مشاوره بدهیم و به آنان در به سرانجام رساندن پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد کمک نماییم.